Vysoká vitrína CAPITELLA slevou, vyráběná z masivu buku s mořením: Lausanne


Vysoká vitrína CAPITELLA slevou

Vyráběná z masivu buku s mořením: Lausanne

Prosklená vitrína z masivního bukového dřeva v levém provedení

Vysoká vitrína CAPITELLA je jedním z klenotů naší nabídky. Pokud hledáte nábytek, který dokáže vytvořit v jídelně nebo obývacím pokoji hřejivou, útulnou, ale zároveň stylovou a moderní dekoraci, toto provedení by mohlo být tou správnou volbou.

Prosklená vitrína umožňuje vystavit všechny skvosty, které jste v průběhu života nazískali. Ať se jedná o krásné vázy, porcelánovou soupravu, zrcadla, nebo dekorační figure, vše bude na svém místě a bude krásně vynikat.

Pokud budete mít potřebu uložit něco, co by bylo vhodné schovat, nebo co by se skvěle vyjímalo na uzavřené polici, i to lze využít. A co teprve zásuvka? Ta je nejen krásná, ale i velmi praktická. Obsah bude vždy na dosah ruky a nebudete muset přemýšlet, jestli jste si něco nezapomněli. Už nikdy nebudete bez důvodů procházet celým bytem, kde jste si nechali daleko schovaný důležitý dokument.

Rozměry této vysoké vitríny jsou ideální pro každý interiér. Měří 56 x 190 x 41 cm a dokáže se snadno vměstnat kamkoli budete potřebovat. Držeti nebo skloňovat se, abyste se dostali k hledanému předmětu by tak mělo být minulostí.

Samotná výroba tohoto kusu nábytku se řídí přísnými etickými a ekologickými zásadami. Výrobce dbá na kvalitu práce, což znamená, že budete mít vitrínu kompletně vymontovanou, s návodem na montáž, aby byla sestava snadná a co nejpříjemnější.

A co nejlepší na konec: v současné době je tato krásná vysoká vitrína v nabídce slevy. Nemusíte tedy přemýšlet, jestli investice do tohoto kusu nábytku je příliš velká. Mají-li Vaše prostory své jméno a vlastní styl, neváhejte a slevu najdete zde. S touto vitrínou zdokonalíte svůj předobraz a už nebudete muset přemýšlet, odkud šla nejúžasnější vůně vařených jídel, co jste kdy ochutnali…

Vitrína CAPITELLA
Img source: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/vysoka-vitrina-capitella-leva-masiv-buk-moreni-lausane