Trojmístná šedá pohovka s lůžkem KANSAS – ideální řešení pro hosty

Pro mnoho lidí je neustálým problémem, kam by mohli umístit své hosty po příchodu do bytu. Brzy se však může stát, že jejich obydlí se přetvoří na malý hotel, pokud si koupí tuto praktickou trojmístnou pohovku s lůžkem KANSAS.

Kvalitní provedení pohovky
KANSAS je vyrobena z pevného dřeva a kvalitních materiálů. Také disponuje velkým úložným prostorem, který Vám umožní skladování různých věcí na jednom místě.

Pohovka KANSAS

Úsporné řešení

Pohovka KANSAS může být klidně umístěna v obývacím pokoji, kde si může posloužit i jako další zdroj úložného prostoru. Také si ji můžete pořídit do nábytku vašeho domku na víkend nebo k chalupě, kde vám poskytne nezbytný prostor k odpočinku po celodenních aktivitách.

Funkční využití pohovky
Trojmístná pohovka KANSAS se skrytým pohodlným lůžkem poskytuje pohodlný spánek nejen pro hosty po náročném dni, ale Vám i Vašim blízkým. Např. pro vás a vaše dítě, pokud byste chtěli strávit společné chvíle u televize.

Pohovka KANSAS lůžko

Komfort a pohodlí

Pohovka s rohovým sedátkem, možností rozložení na lůžko a nafouknutí polštářů vám zaručí pohodlí při jakýchkoliv činnostech. Navíc, pokud máte rádi spánek mezi měkkými povrchy a potřebujete si po náročném dni odpočinout, tato pohovka je pro Vás ideální.

Výhody pohovky KANSAS
Pohovka KANSAS je velmi snadno rozložitelná a nemusíte přitom přicházet o prostor. Navíc, svým vzhledem a provedením bude perfektně zapadat do každého interiéru.

Pro ty z Vás, kdo si již neví rady s kam umístit své hosty, může být trojmístná pohovka KANSAS tou správnou volbou. Objednejte si ji na interierio.cz za nejlepší cenu na trhu!