Tmavě modrá lakovaná komoda Teulat Punto 150 x 47 cm – Stylový a praktický kousek pro váš interiér

Tmavě modrá komoda Teulat Punto zaujme kombinací materiálů a designem s lehkým nádechem industriálního stylu, díky kterému komoda krásně vynikne v každém moderně zařízeném interiéru.

Zajímavé provedení a kvalitní materiály

Korpus komody je z MDF se zajímavým designovým prvkem v podobě děrovaných černých kovových dvířek a úchytů pro snadnější vysouvání zásuvek. Celek doplňuje tenká a elegantní kovová podnož v černé barvě.

Komoda se vyznačuje skvělou funkčností a praktičností. Úložný prostor je prakticky rozdělen do výsuvných zásuvek a polic za uzavíratelnými dvířky, což napomáhá k snadnější organizaci a rychlejšímu úklidu.

Údržba a čištění

Komodu Teulat Punto je snadné udržovat a čistit. K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Tmavě modrá lakovaná komoda Teulat Punto je stylovým a praktickým kouskem pro váš interiér, který se hodí do každého moderního domova. Vyberte si ji pro vaše úložné potřeby a těšte se z jejích kvalit a skvělého vzhledu.