Tmavě hnědý dřevěný fotorámeček Kave Home Luah – perfektní doplněk pro vaše fotky

Uchovejte své vzpomínky v designovém rámečku Kave Home Luah. Stylový pevný rám z MDF je potažen tmavou dýhou, která je neutrální a hodí se do každé místnosti vaší domácnosti. Rámeček má rozměry 28 x 39 cm a je ideální pro rámování vašich nejkrásnějších fotografií. Rámeček Kave Home Luah je vhodný pro fotografie formátu A4.

Designový doplněk do vašeho interiéru

Tmavě hnědý dřevěný fotorámeček Kave Home Luah je nádherným doplňkem do interiéru každého moderního bytu. Jeho jednoduchý a elegantní design snadno zapadne do jakéhokoli stylu. Rámeček si můžete postavit na polici nebo dekorativně pověsit na stěnu. Vyberte si ty nejkrásnější fotky z vaší kolekce a nechte je vyniknout v rámci tohoto stylového rámečku.

Dekorativní dárek pro vaše blízké

Potěšte své blízké tímto krásným fotorámečkem Kave Home Luah. Rámeček se hodí jako originální dárek ke každé příležitosti. Vyberte si ty nejkrásnější fotky ze společných zážitků a nechte je vyniknout v tomto nádherném rámečku, aby se tak staly trvalou památkou na společné okamžiky.

Péče o fotorámeček Kave Home Luah

Doporučujeme: Čištění vlhkým hadříkem nebo prachovkou, abyste rámeček udrželi v dokonalé kondici.

Pokud hledáte doplněk do vašeho moderního bytu, který vynikne svojí elegancí a jednoduchostí, můžete si objednat tento fotorámeček online na stránkách maliboo.cz. Objednávka probíhá rychle a snadno. Kromě tohoto krásného fotorámečku najdete na stránkách Maliboo také mnoho dalších zajímavých designových doplňků a dekorací. Navštivte nás a inspirovat se!

Tmavě hnědý dřevěný fotorámeček Kave Home Luah

Tmavě hnědý dřevěný fotorámeček Kave Home Luah

Potěšte sebe nebo své blízké nádherným fotorámečkem Kave Home Luah a uchovejte si své nejcennější vzpomínky v dokonalé kondici. Nezapomeňte, že

nákup na stránkách Maliboo.cz je rychlý a snadný a s každým objednávkou navíc získáte věrnostní body, které můžete využít při dalších nákupech. Neváhejte a objednejte si tento krásný fotorámeček ještě dnes!

Tmavě hnědý dřevěný fotorámeček Kave Home Luah