Stylizovaná komoda KORAL v bílé barvě s 1 dveří a 1 zásuvkou

Koupelna zařízená bílým nábytkem vypadá vždy elegantně a svěže. Komoda 1 dveře + 1 zásuvka KORAL zaplní místo vedle umyvadla.

Úzká komoda KORAL, v barevném provedení bílá, má úložný prostor s policí opatřený dvířky a zásuvku s kovovými pojezdy. Rozměr police 28 × 28 cm, zásuvky 25 × 24 × 15 cm.

Koupelna zařízená bílým nábytkem vypadá vždy elegantně a svěže. Komoda 1 dveře + 1 zásuvka KORAL zaplní místo vedle umyvadla či jiný užší prostor.

Úzká komoda KORAL, v barevném provedení bílá, má úložný prostor s jednou policí opatřený dvířky a jednu zásuvku s kovovými pojezdy. Rozměr police je 28 × 28 cm, rozměr zásuvky je 25 × 24 × 15 cm. Do komody tak lze ukládat nejrůznější drogerii a do zásuvky další drobné věci, které budete k vašem zkrášlování potřebovat.

Úzká bílá komoda KORAL vám poslouží nejen v koupelně, ale využijete ji i samostatně v předsíni zařízené bílým nábytkem na doplňky, klíče a drobné věci.

Komoda KORAL bílá

Komoda KORAL bílá

Komoda KORAL bílá se stane praktickým pomocníkem v každé koupelně nebo předsíni. Designově vypadá velmi vkusně a elegantně, nevynucuje se příliš na pozadí ostatního nábytku. Komoda má bílou barvu, která se snadno sladí s ostatní výbavou pokoje. Skříňka se skládá z úložného prostoru, který se dá uzavřít dvířky, a zásuvky, která je opatřena kovovými pojezdy.

Bílý nábytek do koupelny

Koupelna s bílým nábytkem

Pokud řešíte, jaký nábytek by se hodil do vaší koupelny, vsaďte na bílou barvu. Kuchyňská linka, koupelnový nábytek, police, zrcadlo – vše v bílé barvě přinese do prostoru svěžest. KORAL komoda se skvěle hodí jako doplněk k bílým koupelnovým doplňkům – kruhovým umyvadelům, závěsným zrcadlům a poličkám. Pokud si chcete vychutnat pocit čistoty, pak vsaďte na bílou barvu.

KORAL 1dv. 1zásuvka komoda bílá – skvělá volba do malých prostor

KORAL komoda bílá

Pokud máte málo úložného prostoru, doporučujeme si pořídit úzkou KORAL komodu s jednou dvířkovou skříňkou a jednou zásuvkou. Rozměr police je 28 × 28 cm a rozměr zásuvky je 25 × 24 × 15 cm. Do této krásné bílé komody lze uložit nejrůznější drogerii a další kosmetické věci. Tato komoda se skvěle hodí i do malých prostor, například vedle umyvadla či do malé šatny.

Pro koupelny i předsíně
Využít ji lze však i v dal