Opviq Stojací lampa AYD I 140 cm ecru – recenze a detailní popis

Stojací lampa AYD potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu.

Opviq Stojací lampa AYD I 140 cm ecru

Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě této stojací lampy je nepopiratelná. Tělo je ze 70% MDF a 30% PVC, které je doplněno o módní stínidlo. Díky tomuto kombinovanému materiálu se lampa snadno udržuje v čistotě a nebude vám dělat problém ji udržet v perfektním stavu.

Tlačítko pro vypnutí/zapnutí na kabelu

Praktická funkce této lamy spočívá v tlačítku pro vypnutí a zapnutí, které se nachází na kabelu. Díky tomu se nemusíte spolu s lampa hrabat po zemi, abyste zapojili nebo odpojili zdroj světla. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a lampa se vypne, nebo zapne. Jednoduché, rychlé a efektivní!

Tlačítko pro vypnutí/zapnutí na kabelu Opviq Stojací lampa AYD

Určená pro žárovky s paticí E27 a příkonem maximálně 60 W

Jakou žárovku na lampa potřebuje? Lampu AYD je určena pro žárovky s paticí E27 a příkonem pro obyčejnou žárovku maximálně 60 W. Doporučujeme však spíše LED, nebo nízkoenergetické žárovky, které jsou ekonomicky výhodnější a navíc šetří přírodu.

Na závěr si uzavřeme recenzi na stojací lampu AYD od firmy Opviq. Tento originální designový kousek bude tím pravým klenotem pro váš interiér. Ať už se rozhodnete umístit lampu do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, bude tím pravým doplňkem k vašemu nábytku. Navíc, díky praktickému tlačítku pro zapnutí a vypnutí, se nebudete muset zbytečně vrhat po zemi. Rozhodněte se pro tuto krásnou stojací lampu a jistě nebudete litovat! Zkuste si ji objednat zde.