O nás

Proč zvolit nás?

1) Exkluzivní kvalita služeb – V konceptu našich služeb aplikujeme nejvyšší standardy ověřené desítkami spokojených klientů. Neustále se vzděláváme, a proto vám přinášíme kromě exkluzivity i aktuálnost a především odbornost řešené problematiky.

2) Individuální a lidský přístup – Podnikat v potravinářství a rozumět všem standardům kvality a legislativním požadavkům není vůbec jednoduché. Jsme tady proto, abychom vám pomohli a vše lidsky vysvětlili. Ke každému klientovi / společnosti přistupujeme individuálně a přihlížíme ke všem vašim potřebám a požadavkům.

3) Komplexnost – Celou problematiku kvality a bezpečnosti potravin včetně vašich požadavků řešíme komplexně napříč firmou – od dokumentace po zavedení do praxe.

4) Priorita a udržitelnost – Zastáváme kvalitu nad kvantitou! Systém kvality nastavíme společně tak, aby vám vyhovoval a byl co nejvíce udržitelný. Naší prioritou je vaše spokojenost!

Naše služby

„Pokud máte odvahu začít, máte odvahu uspět“

A přesně takhle jsme se do podnikání pustily my! Na začátku to byla touha pomoci firmám k dosažení certifikací a tím jim otevřít dveře do řetězců. Postupem času jsme si však uvědomily, že už to není jen o dosažení cílů splnit certifikaci, ale především o tom navázat s klientem profesní partnerství a vzájemně se společně obohacovat, řešit společně problémy a především zbořit zkostnatělost zavedených systémů v oblasti managementu kvality, se kterými jsme se za dobu naší praxe neustále potýkaly. Zároveň jsme se rozhodly pomáhat menším potravinářským podnikům, které se na nás obracely s žádostmi o pomoc se zavedením systému kvality tak, aby vyhověly všem legislativním požadavkům a neměly tak problémy se státními orgány. A nakonec to je touha se neustále v tomto dynamickém oboru vzdělávat a následně naše „know how“ předávat lidskou formou vám – našim klientům. Už to není jen o nás, ale především o vás, vašich cílech, vašich plánech, vašich snech. A my jsme tady od toho, abychom to společně dokázali!

Náš Tým

Veronika Hyžíková

Founder & Quality Auditor

Andrea Girmanová

Co-Founder & HACCP Specialist