Nový psací stůl z kolekce Xora – moderní design v kombinaci bílého a dub artisan pro dokonalou pracovní pohodu!


Nový psací stůl z kolekce Xora – moderní design pro dokonalou pracovní pohodu

Dokonalý nábytek pro vaši pracovnu

Pracovna je místem, kde trávíme většinu svého času, proto je důležité mít u sebe pracovní prostor, který bude nejen opravdu praktický, ale bude se také hodit do celkového vzhledu místnosti. Nyní máte možnost pořídit si nový psací stůl z kolekce Xora, který vyniká nejen svým moderním designem, ale také skvělými rozměry.

Propracovaný psací stůl s dostatečným úložným prostorem

Nový psací stůl z kolekce Xora je nábytek o rozměrech cca 166 x 75 x 65 cm (Š x V x H), který svým uživatelům nabízí dostatek úložného prostoru pro dokumenty, tiskopisy a kancelářské potřeby. Můžete se tedy spolehnout na to, že na své pracovní ploše budete mít vše potřebné při ruce. Psací stůl je kvalitně proveden v kombinaci dekoru dub artisan a bílé barvy, které společně dotvářejí moderní design.

Otevřené přihrádky a zásuvky

Nový psací stůl z kolekce Xora si získá vaši oblibu i díky dvěma otevřeným přihrádkám a dvěma zásuvkám s jemným zavíráním. Díky nim máte možnost uložit si do stolu vše, co potřebujete mít blízko svého pracovního prostoru. Psací stůl tedy nejen šetří prostor, ale také vyniká svojí praktičností a funkčností.

Pracujte s pohodlím a efektivitou

Při práci je vhodné, aby byla co nejpříjemnější a nejefektivnější. Nový psací stůl z kolekce Xora splňuje oba tyto požadavky díky svému modernímu designu, kvalitnímu materiálu a systematičnosti. Díky svému komfortu a uživatelské přívětivosti, vám práce půjde pěkně od ruky.

Nečekáte už na nic dalšího? Kupte si nový psací stůl z kolekce Xora již dnes a zaručete si dokonalou pracovní pohodu v prostředí vaší pracovny. Pro více informací o stolu navštivte stránky https://www.maliboo.cz/produkt/xora-psaci-stul-bila-dub-artisan-166-65-75-cm.

xora psací stůl

Výrobek je typu 2L, IM.ARTISAN OAK, má 2 zásuvky bílé a rozměry cca 166/75/65 cm.