Nový designový pracovní stůl Casarredo VALENCIA – dokonalý doplněk vaší kanceláře!

Casarredo pracovní stůl ValenciaPracovní stůl ze sektorového nábytku v moderním provedení je tou pravou volbou pro každého, kdo touží po dokonalé kombinaci designu a vysoké kvality. S pracovním stolem Casarredo VALENCIA získáte práci nejenom snazší, ale i efektivnější.

Kvalitní LTD deska zajišťuje dlouholetou životnost

Stůl je vyroben z kvalitní LTD desky, která mu zajišťuje dlouholetou životnost a odolnost proti poškrábání či poškození. Barva dub sonoma pak dokonale ladí s každým interiérem a dodává mu moderní a elegantní vzhled.
LTD deska dub sonoma

Praktické úložné prostory

Psací stůl Casarredo VALENCIA disponuje třemi užitečnými zásuvkami, které poskytnou spousty úložného prostoru pro dokumenty, psací potřeby a další věci, které byste chtěli mít vždy po ruce.
Zásuvky Casarredo pracovní stůl Valencia

Jednoduchá montáž

Pracovní stůl Casarredo VALENCIA je dodáván v demontovaném stavu, ale i přesto se jeho montáž snadno zvládne. Stačí mít základní nářadí a chvíli času a již bude váš nový pracovní stůl připraven k použití.

Při práci na tomto stole si užijete pohodlí a efektivitu

S pracovním stolem Casarredo VALENCIA si užijete nejenom pohodlí při práci, ale i úsporu času a zvyšování efektivity při každodenních úkolech. S jeho moderním designem a kvalitní konstrukcí se jedná o dokonalý doplněk každé moderní kanceláře.

Nečekejte a objednejte si svůj nový pracovní stůl Casarredo VALENCIA ještě dnes!

Koupit pracovní stůl Casarredo VALENCIA