Nové elegatní sprchové dveře Ravak Supernova 90 cm pro maximální pohodlí v koupelně


Nové elegantní sprchové dveře Ravak Supernova 90 cm pro maximální pohodlí v koupelně

Koupelna je jedním z prostorů v bytě, kterému věnujeme nejvíce pozornosti. Je to místo, kde se denně uklízíme, připravujeme na den, anebo se relaxujeme a relaxujeme. Sprchový kout je pak neodmyslitelnou součástí každé moderní koupelny. Pokud i vy plánujete změnu, mohou se vám hodit naše tipy na nové sprchové dveře od značky Ravak.

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v černé barvě a výplní s neprůhledného skla s dekorem Grape

Pro ty, kteří hledají skvělý design a inovativní řešení, jsou sprchové dveře Ravak Supernova tou správnou volbou. Tyto dveře pojí technické vymoženosti s úchvatným designem, a poskytnou tak dokonalou kombinaci.

Dveře mají čisté linie a subtilní design, a to i přesto, že se jedná o značku s vysokou kvalitou a vizuální estetikou. Výplně dveří jsou neprůhledné a mají dekorativní motiv s názvem Grape. Profil černé barvy působí velmi moderně a elegantně, což dodá koupelně tu správnou atmosféru.

S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky

Jednou z inovativních funkcí těchto dveří je technologie RAVAK AntiCalc. Jedná se o speciální úpravu, která dodává sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. To usnadní údržbu dveří a udrží je déle v dobrém stavu. Voda a špína se nebudou na skle držet, a tak budou dveře vždy vypadat jako nové.

Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Dveře mají posuvný systém otevírání, který je velmi praktický a snadno ovladatelný. Stačí lehce posunout a dveře se odkryjí. Další výhodou těchto dveří je, že jsou k dispozici v levé i pravé orientaci. Takže se přizpůsobí různým prostorám v koupelně.

A kde si tyto dveře můžete koupit? Na stránkách www.nabyteklevneji.cz je najdete v nabídce produktů. Stačí už jen vybrat správnou barvu a orientaci, objednat a nechat si je doručit až k vám domů.

Sprchové dveře Ravak Supernova 90 cm

Sprchové dveře Ravak Supernova jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají designový prvek pro svou koupelnu. Černý profil a výplně s motivem Grape dodají koupelně tu správnou atmosféru a technologie RAVAK AntiCalc usnadní údržbu dveří. Pokud zvažujete úpravu koupelny, nezapomeňte na tyto skvělé dveře od značky Ravak.