Mayer Actikid A3 Smile 2428 A3 59 – špičkový dětský elektrický kartáček na zuby s úsměvem!

Dětská hygiena je velmi důležitá a zabývá se jí i společnost Mayer, která nabízí špičkový dětský elektrický kartáček na zuby, a to s úsměvem. Pokud hledáte kvalitní výrobek, který pomůže vašim dětem udržovat jejich zuby čisté a zdravé, pak je tento kartáček ideální volbou.

Hlavní výhody elektrického kartáčku

Vysoká kvalita zpracování a příjemný design

Kartáček je velmi elegantní a moderní a přitom se hodí jak pro dívky, tak i pro chlapce. Jeho design je plný barev a asymetrických tvarů, které dětem pomáhají s lepším uchopením a používáním. Navíc kartáček vyzařuje úsměv, který zpříjemní každé čištění zubů.

Dlouhá životnost

Elektrický kartáček na zuby Mayer Actikid A3 Smile 2428 A3 59 má velmi dlouhou životnost díky použití kvalitních materiálů. Jeho používání je velmi jednoduché a intuitivní, takže se s ním děti naučí čistit zuby snadno a rychle.

Šetrný k povrchu zubů

Kartáček má měkké vlákna, které jsou šetrné k povrchu zubů dětí, ale zároveň účinně odstraňují zubní plak a potravní zbytky. Kromě toho má kartáček několik režimů čištění, takže děti mohou volit tu variantu, která jim nejvíce vyhovuje.

Bezpečnostní prvky pro děti

Elektrický kartáček na zuby Mayer Actikid A3 Smile 2428 A3 59 má několik bezpečnostních prvků, které chrání děti během používání. Jeho tvar a povrch jsou přizpůsobené dětským rukám a zároveň zajišťují bezpečné a pohodlné držení.

Objevte výhody a pohodlí, které nabízí kartáček od společnosti Mayer a objednejte si jej na https://www.atcomplet.cz/produkt/mayer-actikid-a3-smile-2428-a3-59

Dětská rostoucí židle na kolečkách Mayer ACTIKID A3 SMILE

Dětská rostoucí židle na kolečkách Mayer ACTIKID A3 SMILE patří mezi to nejlepší, co lze v dostupné cenové kategorii pro zdravé sezení vašich nejmenších pořídit. Pro děti od 4 let. Záruka 60 měsíců. Nosnost 100 kg.

Hlavní výhody dětské rostoucí židle na kolečkách Mayer ACTIKID A3 SMILE

Skvělý poměr cena/výbava

Dětská rostoucí židle na kolečkách Mayer ACTIKID A3 SMILE nabízí skvělý poměr cena/výbava, takže není nutné utrácet velké sumy