Kvalitní rám postele Linea Natura, rozměr 160/200 cm

Jednoduchý postelový rám ve své přirozené kráse přírodního masivu divokého dubu s olejovaným povrchem zútulní vaši ložnici. Rám poskytuje ložnou plochu o rozměrech 160 x 200 cm a je vhodný pro uložení dvou roštů různých druhů o rozměrech 80 x 200 cm.

Postelový rám je základem, který doplníte odpovídajícím roštem, matrací, ale i záhlavím či úložným prostorem pod postel. Sestavte si svou vlastní postel od úplného začátku!

Dub divoký masiv olejovaný

Rám postele je vyroben z přírodního masivu divokého dubu, který je olejován, aby zůstala přirozená struktura dřeva. Dub je tvrdý a pevný dřevina, které dodá posteli na trvanlivosti a odolnosti.

Bianco, klínový spoj, bez záhlaví

Bianco znamená bílý, ale rám postele není v bílé barvě, ale přirozené barvě dřeva. Klínový spoj dodává posteli na pevnosti a stabilitě. Bez záhlaví má postel moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Nohy: celé lamely, 160×200

Nohy jsou vyrobeny z celých lamel, což znamená, že jsou pevné a stabilní. Díky tomu vám postel nekaká a bude trvanlivá. Rám má rozměry 160×200 cm, které poskytnou dostatek místa pro spánek nejen vám, ale i vašemu spolubydlícímu.

Přemýšlíte o koupi nového lůžka? Doporučujeme vám rám postele Linea Natura, který zútulní vaši ložnici a poskytne dostatek prostoru pro spánek.

Rám postele Linea Natura

Detail