Jídelní set ve skandinávském stylu s dubovou deskou a kovovou kostrou pro 4 osoby


Jídelní set ve skandinávském stylu – nádherná sestava pro 4 osoby

Moderní design a výhodná cena

Jídelní set 1 + 4 ve skandinávském stylu je vynikající volbou pro každého, kdo hledá moderní a stylový kousek do své kuchyně. Tento set se skládá z obdelníkového jídelního stolu a čtyř pohodlných židlí, a nabízí perfektní kombinaci skandinávského vzhledu s praktickou funkčností.

Co je na tomto jídelním setu nejlepší? V první řadě určitě jeho výhodná cena. Pokud chcete dodat své kuchyni šmrnc a nechcete při tom utratit velké množství peněz, je tato sestava tím nejlepším řešením. Odkaz na konkrétní nabídku si můžete prohlédnout zde: jidelni-set-1-4-ve-skandinavskem-stylu-dub-kostra-kov.

Kovová kostra, dubová deska a skandinávský design

Kovové konstrukce stolu i židlí jsou vyrobeny v provedení šedostříbrný lak, což dodává celému setu moderní a stylový vzhled. Dubová deska je nejen designovým prvkem, ale také se jedná o kvalitní materiál, který se snadno udržuje a má dlouhou životnost. Deska je vyrobena z materiálu MDF s dekorativní fólií a má svěží dekor buk, který se skvěle hodí do moderních interiérů.

Skandinávský styl je celosvětově populárním trendem, který se vyznačuje jednoduchou a čistou formou, přirozenými materiály a pastelovými barvami. Tento styl je viditelný i na jídelním setu 1 + 4 ve skandinávském stylu a díky němu vám budou strávníci připadat jako v nejlepší restauraci.

Parametry produktu a jeho rozměry

Jídelní stůl má rozměry výška 76 cm, šířka 110 cm a hloubka 70 cm. Židle mají výšku 87 cm, výšku sedáku 44 cm, šířku sedáku 40 cm a hloubku sedáku 40 cm. Kovová konstrukce stolu i židlí je velice bytelná a výrobek tak vydrží mnoho let.

Parametry produktu jsou následující:

Barva kostry: Šedostříbrný lak

Materiál sedáku: MDF

Výška (cm): stůl – 76

Rozklad: Ne

Počet balení: 1

Dekor: Dub sonoma

Demontované: Ano

Styl: Klasický

Tvar desky: Obdélníkový

Karton1: 115x72x11

Hloubka (cm): stůl – 70

Typ podnože: 4 nohy

Šířka (cm): stůl – 110

Materiál kostry: Kov

Materiál: MDF

Závěr