JERIMOTH komoda nízká – stylový kousek s 5 letou zárukou v barevných provedeních buk iconic, bílý lesk a šedá


JERIMOTH komoda nízká – stylový kousek s 5 letou zárukou

JERIMOTH komoda nízká je jedinečným kouskem nábytku, který by se mohl stát tím rozhodujícím prvkem v interiéru obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře i díky svému originálnímu vzhledu a široké paletě barev, ve kterých je k dispozici. Součástí nabídky jsou barvy buk iconic, bílý lesk a šedá, takže si můžete vybrat, která nejlépe zapadne do vašeho domova.

Stylový design a kvalitní materiál

Tento nábytek se hodí do každé moderní domácnosti. Jeho design je proveden v minimalistickém stylu, což z něj dělá stylový kousek. Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je dřevotříska, HDF deska, fólie melamin. Přední strana je vyrobena z dřevotřísky a fólie melamin. Úchytka je vyrobena z MDF lamely, což dodává komodě na eleganci.

Rozměry a montáž

Komoda má rozměry (š x v x h): 95 x 112 x 38,5 cm, což ji činí dostatečně prostornou k uchování mnoha věcí. Komoda je dodávána v demontáži, ale díky jednoduchým návodům ji budete moci sestavit během několika minut.

Záruka

Navíc vám nabízíme i 5-letou záruku. Takže pokud by se objevily nějaké problémy a něco by se pokazilo, nemusíte se strachovat, že byste museli komodu ihned vyhodit do koše. S námi jsou vaše nároky vždy na prvním místě.

Pro více informací o produktu, klikněte sem.

komoda

JERIMOTH komoda nízká je vynikající nábytek, který můžete použít téměř v jakékoli místnosti, kam si ji umístíte. Komoda nabízí praktický úložný prostor a zároveň vypadá velmi dobře.

komoda2

Tak neváhejte a pořiďte si vlastní JERIMOTH komodu nízkou našeho výrobce. Je to kus nábytku, který jen tak neomrzí a bude vás bavit dlouhá léta.