Expedo postel z masivu HEUREKA, rošt ZDARMA – 120x200cm, bílá

Postel z masivu HEUREKA 2 nabízí jednoduchý design, který zapadne do každého interiéru. Je ošetřena ekologicky nezávadným lakem, který chrání proti mechanickému poškození, prodlužuje životnost a zjedodušuje údržbu.

Látkový rošt ZDARMA

Pro každou zakoupenou postel HEUREKA 2 získáte zdarma laťkový rošt, který zajistí kvalitní a pohodlný spánek. Postel je velice stabilní a pevná, takže se nemusíte bát, že by se při nočním pohybu rozkývala.

Výběr dekoru i spací plochy

Postel HEUREKA 2 je k dostání v sedmi různých rozměrech spací plochy, takže si vyberete ten nejvhodnější pro sebe. Dále je postel k dispozici v šesti krásných dekorech, takže si můžete vybrat ten, který se nejvíce hodí k vašemu vkusu a interiéru pokoje.

Přírodní lak

Všechny díly postele HEUREKA 2 jsou vyrobeny z kvalitního masivu, který přináší příjemnou atmosféru do vaší ložnice. Postel je ošetřena přírodním lakem, který chrání dřevo proti mechanickému poškození, zvyšuje její životnost a zjednodušuje údržbu.

Zvolte kvalitní postel HEUREKA 2 z masivu a ráno se budete probouzet odpočinutí a plni energie. Pokud si postel zakoupíte nyní, získáte zdarma laťkový rošt a také si můžete vybrat ze širokého výběru dekorů i rozměrů spací plochy. A to vše za velice přijatelnou cenu.

Expedo postel z masivu HEUREKA, rošt ZDARMA - 120x200cm, bílá

Nenechte si ujít příležitost vlastnit kvalitní postel z masivu, která vám bude sloužit mnoho let a zaručí kvalitní a zdravý spánek. Objednejte si postel HEUREKA 2 ještě dnes a nechte se přesvědčit, jaký úžasný doplněk do vaší ložnice jste si pořídili.

Pokud máte zájem o postel HEUREKA 2 z masivu, neváhejte navštívit stránky www.brega.cz, kde si můžete postel zakoupit za velmi příznivou cenu.

Expedo postel z masivu HEUREKA, rošt ZDARMA - 120x200cm, bílá