Držák ručníků RAV SLEZÁK – styl a elegance v černé matné/zlaté variantě (YUA0104CMATZ)

Držák ručníků je jedním z nezbytných doplňků každé koupelny, který svým praktickým využitím nese zároveň i estetickou funkci. Pokud tedy hledáte kvalitní a elegantní držák ručníků, je pro vás ideální volbou držák ručníků RAV SLEZÁK v barevném provedení černá matná/zlato.

Styl a elegance

Držák ručníků RAV SLEZÁK je nejen praktickým, ale také velmi elegantním doplňkem vaší koupelny. Stylový design v kombinaci s kvalitním provedením dodá vaší koupelně nezaměnitelný a moderní vzhled. Tato verze držáku ručníků je navíc v provedení černá matná/zlato, což ji činí dokonce ještě výjimečnější než klasické zlaté držáky ručníků.

Jak držák ručníků instalovat?

Držák ručníků RAV SLEZÁK je určen k instalaci vrtáním. V balení naleznete vše potřebné k jeho korektnímu připevnění. Je vhodné si před jeho instalací pečlivě projít návod, aby byl držák ručníků fixován pevně a bezpečně.

Držák ručníků RAV SLEZÁK YUA0104CMATZ

Kde získat držák ručníků RAV SLEZÁK?

Pokud jste se rozhodli pro držák ručníků RAV SLEZÁK v černé matné/zlaté variantě, můžete ho zakoupit v kvalitním nábytkovém eshopu Nábytek přehledně. Jedná se o renomovaný e-shop nabízející široké spektrum nábytku a doplňků pro byt i kancelář.