Černý jídelní stůl Meza od Hammel Ø135 – Stylová a praktická volba pro váš domov


Stylový jídelní stůl Meza Hammel – dokonalý doplněk vašeho interiéru

Jídelní stoly Meza Hammel jsou ukázkou důmyslného skandinávského designu. Tento designový klasický jídelní stůl od prémiové značky dánského nábytku, Hammel, skvěle poslouží při rodinné sešlosti a navíc je na něj radost pohledět.

Černý jídelní stůl Meza Hammel

Designová kvalita

Černý jídelní stůl Meza Hammel je vyroben z kvalitní přírodní dřevotřísky a je lakovaný matným lakem. Tento lak zajišťuje snadné udržování a chrání povrch stolu. Jeho čisté linie, minimalistický design a černá barva vytváří působivý kontrast s ostatními prvky interiéru a dodávají mu eleganci.

Rozměry

Jídelní stůl Meza Hammel má průměr 135 cm a je 74 cm vysoký. Díky své velikosti se na něj pohodlně vejde až šest osob. Kromě toho má stůl nohy ve tvaru kříže, které poskytují dostatek místa pro pohodlné sezení a současně dodávají stolu stabilitu.

Detail černého jídelního stolu Meza Hammel z boku

Jednoduchá montáž

Montáž černého jídelního stolu Meza Hammel je velmi jednoduchá a není potřeba žádných speciálních nástrojů. Všechny potřebné součástky jsou součástí balení a návod k montáži je přiložen. Díky tomu si můžete stůl snadno poskládat sám/a a ušetřit si náklady na montážní služby.

Detail montáže černého jídelního stolu Meza Hammel

Rozšíření prostoru

Černý jídelní stůl Meza Hammel lze snadno doplnit o přídavné desky a tak rozšířit prostor pro hodování a nebo další hosty. Pozor však je třeba mít na to, že stůl není vybaven úložným prostorem pro přídavné desky, takže ty je nutné skladovat jinde.

Závěr

Jídelní stůl Meza Hammel je nejen praktickou volbou pro vaši domácnost, ale také krásným a stylovým doplňkem. Jeho jednoduchý design a černá barva se hodí do téměř každého interiéru. Výhodou je jeho snadná montáž a možnost rozšíření stolu o přídavné desky.

Takže pokud hledáte praktický, elegantní a kvalitní jídelní stůl, který by krásně zapadl do vašeho domova, neváhejte a zvolte si černý jídelní stůl Meza Hammel. Můžete si ho zakoupit na stránkách www.naradi-cz.cz.