Bílý terazzo stolík ZUIVER VICTORIA s úložným prostorem o průměru 30 cm


Zajímavý materiál

Designový odkládací stolek ZUIVER VICTORIA je zajímavý především svým materiálem. Je vyroben z materiálu, který vzhledově připomíná Terrazzo. Použitá směs je tvořena pryskyřicí a drobnými kousky recyklovaných plastových hraček. Díky tomu upoutá pozornost také svým zbarvením. V jeho bílém základu najdete drobné části pestrých barev, což stolku dodává veselost a hravost.

Úložný prostor pro praktické využití

Bílý terazzo stolík ZUIVER VICTORIA má průměr 30 cm, což ho činí ideálním doplňkem k modernímu interiéru. Jeho velikost ho předurčuje pro využití vedle pohovky nebo křesla, ale mohou ho také použít jako noční stolek. Navíc, pod deskou se nachází úložný prostor, který umožňuje uskladnění drobností, které by jinak rušily v interiéru.

Tři velikosti pro dokonalou kombinaci

Stolík ZUIVER VICTORIA je k dispozici ve třech velikostech – s průměry 30 cm, 35 cm a 40 cm. Tyto velikosti můžete kombinovat podle svého výběru a podle velikosti vašeho interiéru. Díky skvěle sladěným velikostem vám tyto stolky poskytnou praktické řešení pro váš domov.

Závěr

je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktické a vkusné řešení pro svůj interiér. Jeho interesantní materiál, příjemná barva a úložný prostor ho dělají ideálním kouskem, který vám usnadní každodenní život. Pokud o něm chcete vědět více, můžete si ho prohlédnout na webových stránkách nabytekhned.cz, anebo se na něj přijít podívat osobně do prodejny.