Bellatex BELLA LUX – luxusní matracový chránič pro nejlepší ochranu vaší postele!

Bella LUX je matracový chránič, který chrání každou matraci před ušpiněním. Je vyroben z prodyšného materiálu, protože chápeme, že je důležité mít čisté a svěží povlečení, ale také čistou matraci, na které spíte.

Prošitá podložka zvyšuje hygienu lůžka a zachycuje pot

Bella LUX je vybavena prošitou podložkou, která zvyšuje hygienu lůžka a zachycuje pot. Kromě toho, že chrání matraci, udržuje vaše lůžko čisté a zdravé. Bez něj byste mohli snadno zanechat žloutené skvrny na matraci, protože každý z nás se někdy potí během spánku. S matracovým chráničem Bella LUX si však nemusíte dělat starosti – máte zajištěnou ochranu matrace a hygienu lůžka.

Uvnitř chrániče je polyesterové rouno

Vnitřek chrániče obsahuje polyesterové rouno. Tento materiál je zárukou toho, že chránič bude příjemný na dotek a zaručí i příjemné spaní. Můžete si být jistí, že si s Bella LUX chráničem oblíbíte spaní ještě více. Díky dobře propracovanému designu je chránič také velmi jemný a na dotek příjemný.

Jistě oceníte, že chránič lze snadno vyprat

Pro mnoho z nás (hlavně pro rodiče malých dětí) je velmi důležité, aby byla všechna ložní prádla snadno udržovatelná. A Bella LUX se s tím snadno vyrovná! Chráníč je velmi snadno vypratelný, takže jestliže se něco stane a chránič je znečištěn, není nic jednoduššího než jej vyprat.

Součástí chrániče jsou gumy v rozích, které slouží k pevnému zachycení na matraci

Chránič Bella LUX je vybaven gumami v rozích. Tyto gumičky slouží k tomu, aby byl chránič pevně a dokonale uchycen na matraci. Tak se zajistí, že chránič neprotéká a všechny jeho výhody mohou být plně využity.

Pokud hledáte luxusní matracový chránič, který kromě toho, že chrání vaši matraci, zvyšuje i hygienu lůžka, Bella LUX je tou pravou volbou. Kromě toho, že chrání vaší matraci, vám také poskytne pohodlný a příjemný spánek. Je to prostě to nejlepší řešení pro každou postel!

Bellatex BELLA LUX

A pokud vás tento luxusní matracový chránič zaujal, můžete jej zakoupit na www.maliboo.cz. Díky svému kvalitnímu zpracování a vysoké odolnosti je to investice do vašeho zdravého a příjemného spánku!