4Home Povlak s adventním motivem pro polštářek, rozměr 45 x 45 cm

Dolaďte svůj interiér do sváteční atmosféry. Dekorační povlak na polštářek v tradičním gobelínovém vzhledu skvěle doplní výzdobu vašeho domova. Motiv adventního věnce na béžovém podkladu je perfektním detailem pro tu pravou vánoční pohodu. Kvalitní materiál je velmi příjemný na dotek a zaručí snadnou údržbu. Motiv je z obou stran stejný, zapínání na skrytý zip.

Kvalitní materiál

Povlak je vyroben z kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na dotek. Díky tomu zaručuje skvělý pocit při každém použití. Navíc má povlak velmi snadnou údržbu a lze ho prát v pračce.

Perfektní detailem pro tu pravou vánoční pohodu

Motiv adventního věnce na béžovém podkladu je perfektním detailem pro tu pravou vánoční pohodu. Povlak skvěle doplní vánoční výzdobu a vytvoří tak útulnou atmosféru plnou vánočních tradic. Navíc je povlak vhodný jako dárek pro vaše blízké.

V případě zájmu o zakoupení povlaku stačí kliknout na odkaz a objednat si ho online. Cena je velmi přijatelná a opravdu se jedná o kvalitní výrobek.

Zapínání na skrytý zip

Povlak se snadno a rychle zapíná pomocí skrytého zipu. Díky tomu je jeho použití velmi pohodlné a snadné. Navíc zůstává zapínání skryté, takže to povlaku dodává i na vzhledu.

Motiv z obou stran stejný

Pro lepší přizpůsobení je motiv na povlaku tisknut z obou stran stejný. To vám umožní ho použít i v případě, že máte více polštářků na jedné sedačce či křesle. Celkově se jedná o skvělý doplněk do vánočního interiéru.

4Home Povlak s adventním motivem

Vyzkoušejte tento povlak na polštářek a dolaďte svůj interiér do vánoční atmosféry. Je vhodný jako dárek nejen pro vaše blízké, ale také pro váš domov. Díky kvalitnímu materiálu, snadné údržbě a skvělému motivu se jedná o jeden z nejlepších dárků pro tento vánoční čas. Pořiďte si ho ještě dnes a užijte si vánoční atmosféru v plné parádě.